Publications Office of the EU
Nemecko-Amberg: Fasádne práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Amberg: Fasádne práce

  • Uverejnené
    03/03/2021
  • Lehota
    08/04/2021
  • Otváranie ponúk
    08/04/2021
  • Udelenie zákazky
    17/05/2021
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Landkreis Amberg-Sulzbach
Miesto plnenia
NUTS code: DE234 Amberg-Sulzbach
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE231 Amberg, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45443000 Fasádne práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
364,996.99 EUR
Referenčné číslo ponuky
WHR-GS-58
Opis

Generalsanierung Walter-Höllerer-Realschule, Erlheimer Weg 10, 92237 Sulzbach-Rosenberg — Vorgehängte hinterlüftete Fassade BA 2.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/9596c167-e182-4a36-80b0-1a711e4a393c
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
08/04/2021 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
364,996.99 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: THIEL MONTAGE GMBH
Poštová adresa:
Mesto: Feucht
PSČ: 90537
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.