Publications Office of the EU
Lotyšsko-Riga: Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lotyšsko-Riga: Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora

  • Uverejnené
    31/05/2021
  • Lehota
    29/06/2021
  • Otváranie ponúk
    29/06/2021
  • Udelenie zákazky
    15/10/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Kultūras informācijas sistēmu centrs
Miesto plnenia
NUTS code: LV00 Latvija
Sídlo kupujúceho
NUTS code: LV00 Latvija
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
172,500.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
168,300.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
KISC 2021/1/3-19-T2
Opis

Muzeju priekšmetu un arhīvu lietu digitalizācija

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Kultūras informācijas sistēmu centrs
Vnútroštátne registračné číslo: 90001708717
Poštová adresa: Tērbatas iela 53–2
Mesto: Rīga
Kód NUTS: LV00
PSČ: LV-1011
Krajina: LVA
Kontaktná osoba: Annija Paula Vucāne
Hlavná adresa: http://www.kis.gov.lv
Elektronicky:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/57565
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
29/06/2021 11:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
172,500.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
168,300.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: AS "Unifiedpost"
Poštová adresa: Dēļu iela 4
Mesto: Rīga
PSČ: LV-1004
Krajina: LVA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.