Publications Office of the EU
Erdgaslieferungen - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Erdgaslieferungen

  • Uverejnené
    06/06/2024
  • Lehota
    10/07/2024
  • Otváranie ponúk
    10/07/2024
  • Udelenie zákazky
    23/08/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Deutscher Bundestag, Referat ZR 3, Vergaben
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE300 Berlin
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09123000 Zemný plyn
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,371,106.10 EUR
Referenčné číslo ponuky
ZR3-1133-2024-112-12-BG380
Opis

Lieferung von Erdgas für die Liegenschaften des Deutschen Bundestages

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://www.evergabe-online.de
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: povolený
http://www.evergabe-online.de
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
10/07/2024 12:00
Metóda zadávania zákazky
Preis
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
1,371,106.10 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ENTEGA Plus GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Darmstadt
PSČ: 64293
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.