Publications Office of the EU
Nemecko-Hannover: Hasiace zariadenia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Hannover: Hasiace zariadenia

  • Uverejnené
    17/02/2023
  • Lehota
    16/03/2023
  • Otváranie ponúk
    16/03/2023
  • Udelenie zákazky
    11/04/2023
  • Dnes
    07/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Medizinische Hochschule Hannover
Miesto plnenia
NUTS code: DE929 Region Hannover
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE929 Region Hannover
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
35111300 Hasiace zariadenia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
245,141.85 EUR
Referenčné číslo ponuky
2022/732/6196a
Opis

Ziel der Ausschreibung ist der Abschluss eines Liefer- und Dienstleistungsvertrages der sowohl die Lieferung von neuen Feuerlöschern (ohne fluorhaltige Schaumlöschmittel) als auch die wiederkehrenden Prüfungen an den Feuerlöschern beinhaltet.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXS0YDWYW2SSBA86
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
16/03/2023 12:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
245,141.85 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: TOTAL Feuerschutz GmbH
Poštová adresa: Esperantostraße 10
Mesto: Hannover
PSČ: 30519
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.