Publications Office of the EU
Francúzsko-Nantes: Prístroje pre nedoslýchavých - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Nantes: Prístroje pre nedoslýchavých

  • Uverejnené
    11/11/2016
  • Lehota
    12/12/2016
  • Otváranie ponúk
    13/12/2016
  • Udelenie zákazky
    27/06/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
CHU de Nantes
Miesto plnenia
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33185000 Prístroje pre nedoslýchavých
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
19,832,499.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
AOO-16102
Opis

Fourniture de dispositifs médicaux ORL et implants cochléaires.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: CHU de Nantes — Hôpital Saint-Jacques — service pharmacie centrale
Poštová adresa: 85 rue Saint-Jacques
Mesto: Nantes
Kód NUTS: FR511
PSČ: 44093
Krajina: FRA
Hlavná adresa: http://www.chu-nantes.fr
Elektronicky:
http://www.achats-hopitaux.com
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
13/12/2016 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
19,832,499.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Boston
Poštová adresa: 14 place Georges Pompidou — BP 32
Mesto: Saint-Quentin-en-Yvelines
PSČ: 78184
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.