Publications Office of the EU
Netzwerksegmentierung für die Saarland-Heilstätten GmbH - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Netzwerksegmentierung für die Saarland-Heilstätten GmbH

  • Uverejnené
    18/03/2024
  • Lehota
    16/04/2024
  • Udelenie zákazky
    07/02/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Saarland-Heilstätten GmbH
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEC01 Regionalverband Saarbrücken
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
-1.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
SHG_KHZG_03a-2023
Opis

Die Saarland-Heilstätten GmbH ("SHG") ist ein gemeinnütziger Krankenhausbetreiber in öffentlich-rechtlicher Trägerschaft mit Sitz in Saarbrücken und zugleich die Muttergesellschaft der SHG-Gruppe, die im Regionalverband Saarbrücken, im Landkreis Birkenfeld und in Merzig mehrere Krankenhäuser, Rehabilitations-, Dienstleistungs- und Bildungseinrichtungen im Bereich der Gesundheitsversorgung mit über 2.000 Betten betreibt. Die SHG beschäftigt rund 5.500 hoch qualifizierte Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter. Modernste medizinische Ausstattung gewährleistet ständig eine optimale Versorgung der Patient*innen und Rehabilitand*innen. Um den komplexen Anforderungen der grundsätzlichen Digitalisierung und des Krankenhauszukunftsgesetztes (KHZG) mehrwertstiftend und nachhaltig gerecht zu werden, benötigen die Saarland-Heilstätten Leistungen der Netzwerksegmentierung.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YMGHCQS
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YMGHCQS
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Kritérium: Wertungspreis gemäß Preisblankett
Typ: price
Opis: Wertungspreis gemäß Preisblankett
Váha (percentá, presne): 168.0
Kritérium: Qualität des Systems
Typ: quality
Opis: Qualität des Systems gemäß Kriterienkatalog ("KANN"-Kriterien)
Váha (percentá, presne): 83.0
Kritérium: Projektkonzept
Typ: quality
Opis: Projektkonzept
Váha (percentá, presne): 225.0
Kritérium: Berufliche Qualifikation des Projektteams
Typ: quality
Opis: Berufliche Qualifikation des Projektteams
Váha (percentá, presne): 84.0
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
-1.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Conscia Deutschland GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Ettlingen
PSČ: 76275
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.