Publications Office of the EU
PL-Katowice: Kardiovaskulárne prístroje - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Katowice: Kardiovaskulárne prístroje

  • Udelenie zákazky
    31/10/2012
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: PL22A Katowicki
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33123000 Kardiovaskulárne prístroje
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
54,600.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
DZ/3321/242/12
Opis

Przedmiotem zamówienia jest:
Zamówienie wykonawcze (2).
Dostawa stentów (wieńcowych) – umowa ramowa:
Zad. 4 Stenty kobaltowo – chromowe o średnicy w pełnym zakresie od 2 do 5mm.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik 2ado SIWZ.
3.2. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień:
33.12.30.00 – 8 - Urządzenia do diagnostyki sercowo-naczyniowej
3.3. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia:
1) oferowany wyrób medyczny musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji,
2) oferowany wyrób medyczny musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 20.5.2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. Nr 107, poz. 679 oraz z 2011 r. Nr 102, poz. 586),
3) oferowany wyrób medyczny musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu;
Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia określają również Załącznik nr 2a do SIWZ.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
54,600.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ALVU sp. z o. o.
Poštová adresa: Ul. Ordynacka 13/18
Mesto: Warszawa
PSČ: 00-364
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.