Publications Office of the EU
Holandsko-Emmeloord: Palivá - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Holandsko-Emmeloord: Palivá

  • Uverejnené
    24/06/2017
  • Lehota
    03/08/2017
  • Udelenie zákazky
    02/10/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Gemeente Noordoostpolder
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NL Nederland
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09100000 Palivá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
209,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Zaaknummer:493522
Opis

Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van 1 contractpartij voor het leveren van kwalitatief goede brandstof en aanverwante dienstverlening. Elk voertuig van de gemeente dient bij voorkeur gebruikt te maken een tankstation van de inschrijver en dient de beschikking te krijgen over een tankpas.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Gemeente Noordoostpolder
Vnútroštátne registračné číslo: 482191910
Poštová adresa: Harmen Visserplein 1
Mesto: Emmeloord
Kód NUTS: NL
PSČ: 8302 BW
Krajina: NLD
Kontaktná osoba: Marcel van Kallen
Hlavná adresa: http://www.noordoostpolder.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/93ab55a1275ca75484290656ccb33973
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
209,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
1.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Slump Retail BV
Poštová adresa: Van Kleffenslaan 8
Mesto: Heerenveen
PSČ: 8442 CW
Krajina: NLD
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.