Publications Office of the EU
Poľsko-Lubaczów: Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Lubaczów: Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom

  • Uverejnené
    05/04/2023
  • Lehota
    08/05/2023
  • Udelenie zákazky
    30/11/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gmina Miejska Lubaczów
Miesto plnenia
NUTS code: PL822 Przemyski
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL822 Przemyski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,505,858.64 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,172,424.54 PLN
Referenčné číslo ponuky
RIR.III.271.13.2023
Opis

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta Lubaczowa, zbieranych zgodnie z zapisami aktualnego Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miejskiej Lubaczów uchwalonego Uchwałą Rady Miejskiej w Lubaczowie.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://ezamowienia.gov.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,505,858.64 PLN
Konečná hodnota zákazky
3,172,424.54 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o.o. os. Rzeka 133 34-451 Tylmanowa
Poštová adresa: os. Rzeka 133
Mesto: Tylmanowa
PSČ: 34-451
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.