Publications Office of the EU
Παροχή υπηρεσιών συμβούλου δημοσιότητας για την υλοποίηση ενός ολοκληρωμένου σχεδίου δημοσιότητας, ενημέρωσης και διάχυσης αποτελεσμάτων για την πορεία της Δράσης 16921 «Επανειδίκευση και αναβάθμιση δεξιοτήτων στον τομέα του Τουρισμού» - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Παροχή υπηρεσιών συμβούλου δημοσιότητας για την υλοποίηση ενός ολοκληρωμένου σχεδίου δημοσιότητας, ενημέρωσης και διάχυσης αποτελεσμάτων για την πορεία της Δράσης 16921 «Επανειδίκευση και αναβάθμιση δεξιοτήτων στον τομέα του Τουρισμού»

  • Uverejnené
    15/01/2025
  • Lehota
    19/02/2025
  • Otváranie ponúk
    20/02/2025
  • Udelenie zákazky
    24/11/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79341000 Reklamné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
250,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
194,740.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
415/10.01.2025
Opis

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών συμβούλου δημοσιότητας για την υλοποίηση ενός ολοκληρωμένου σχεδίου δημοσιότητας και ενημέρωσης και διάχυσης αποτελεσμάτων για την πορεία της Δράσης 16921 «Επανειδίκευση και αναβάθμιση δεξιοτήτων στον τομέα του Τουρισμού» που υλοποιείται στο πλαίσιο του Εθνικού Σχεδίου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας (ΕΣΑΑ) «Ελλάδα 2.0» από το Υπουργείο Τουρισμού. Πιο συγκεκριμένα η Ανάδοχος θα παρέχει υποστήριξη του Υπουργείου σε ό,τι αφορά την υλοποίηση των ακόλουθων ενεργειών: • ενέργειες δημοσιότητας και ενημέρωσης προς το ευρύ κοινό αναφορικά με την πορεία της Δράσης 16921, με στόχο να επιτευχθεί η κατά το δυνατό μεγαλύτερη επιτυχία της, • ενέργειες διάχυσης των αποτελεσμάτων της Δράσης 16921 με στόχο να επιτευχθεί η όσο το δυνατόν μεγαλύτερη δημοσίευση της προόδου και των αποτελεσμάτων της Δράσης.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://neppssearch.eprocurement.gov.gr/actSearch/resources/search/360927
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://neppssearch.eprocurement.gov.gr/actSearch/resources/search/360927
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
20/02/2025 09:00
Metóda zadávania zákazky
Ανάλυση και τεκμηρίωση κατάλληλου τρόπου υλοποίησης, επιμερισμός σε εργασίες και δραστηριότητες και τεκμηρίωση του χρονοδιαγράμματος υλοποίησης τους.
Odhadovaná hodnota
250,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
194,740.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ΟΜΑΔΑ ΣΥΜΠΡΑΞΙΣ ΙΚΕ
Poštová adresa:
Mesto: Αθήνα
PSČ: 10672
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.