Publications Office of the EU
SI-Ljubljana: Stavebné práce na výstavbe ciest - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

SI-Ljubljana: Stavebné práce na výstavbe ciest

  • Uverejnené
    02/02/2013
  • Lehota
    14/03/2013
  • Udelenie zákazky
    17/05/2013
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Direkcija Republike Slovenije za ceste
Miesto plnenia
NUTS code: SI041 Osrednjeslovenska
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45233120 Stavebné práce na výstavbe ciest
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
4,474,909.84 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,809,571.76 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Gradnja obvoznice Šmartno pri Litiji.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
4,474,909.84 EUR
Konečná hodnota zákazky
2,809,571.76 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: TRGOGRAD, d.o.o., Litija
Poštová adresa: Breg pri Litiji 56
Mesto: Litija
PSČ: 1270
Krajina: SVN
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.