Publications Office of the EU
Grécko-Atény: Technická kontrola - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grécko-Atény: Technická kontrola

  • Uverejnené
    08/04/2022
  • Lehota
    12/05/2022
  • Otváranie ponúk
    18/05/2022
  • Udelenie zákazky
    01/08/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΑΕΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Μ.Α.Ε.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71356100 Technická kontrola
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
620,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
620,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
S0001147
Opis

Παροχή υπηρεσιών Προληπτικού Ελέγχου Παροχετευτικών Αγωγών Φυσικού Αερίου

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.eprocurement.gov.gr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
18/05/2022 13:00
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
620,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
620,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Α.Ε. – ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
Poštová adresa: 26ης Οκτωβρίου 43, Τ.Κ. 54627
Mesto: Θεσσαλονίκη
PSČ: 54627
Krajina: GRC
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.