Publications Office of the EU
Spojené kráľovstvo-Edinburgh: Výstavba nehnuteľností - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Spojené kráľovstvo-Edinburgh: Výstavba nehnuteľností

  • Udelenie zákazky
    10/12/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
The Common Services Agency (more commonly known as NHS National Services Scotland) (‘NSS’)
Miesto plnenia
NUTS code: UKM Scotland
Sídlo kupujúceho
NUTS code: UKM Scotland
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
70110000 Výstavba nehnuteľností
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
122,730.00 GBP
Referenčné číslo ponuky
NSS192034
Opis

Professional design team service to support the delivery of key estates improvement project works. Design service confirmed as follows; contract administration, building surveying, cost consultancy, principal designer, and building services engineering.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
122,730.00 GBP
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: GVA Grimley
Poštová adresa: 206 St Vincent Street, Glasgow
Mesto: Glasgow
PSČ: G2 5SG
Krajina: GBR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.