Publications Office of the EU
Poľsko-Zgierz: Lesnícke služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Zgierz: Lesnícke služby

  • Uverejnené
    04/11/2019
  • Lehota
    06/12/2019
  • Zrušené
    16/01/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Grotniki
Miesto plnenia
NUTS code: PL71 Łódzkie
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL71 Łódzkie
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
77200000 Lesnícke služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,775,623.76 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
12
Referenčné číslo ponuky
ZG.270.1.2019
Opis

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28.9.1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz.U. z 2018 r., poz. 2129 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz zadrzewień, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Grotniki w roku 2020.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz zadrzewień wynikające z załącznika nr 3 do SIWZ, na który składają się:
— załącznik nr 3.1. – rozmiar prac wg czynności,
— załącznik nr 3.2. – strefy trudności i odległości.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SIWZ. Warunki realizacji zawarto w projekcie umowy.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.