Publications Office of the EU
Česko-Hradec Králové: Antineoplastické činidlá - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Hradec Králové: Antineoplastické činidlá

  • Uverejnené
    13/04/2022
  • Lehota
    11/05/2022
  • Otváranie ponúk
    11/05/2022
  • Udelenie zákazky
    20/07/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Miesto plnenia
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33652100 Antineoplastické činidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
3,060,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,060,000.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem krizotinibu po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFNHK
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
11/05/2022 10:00
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
3,060,000.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
3,060,000.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.
Poštová adresa: K pérovně 945/7
Mesto: Praha
PSČ: 10200
Krajina: CZE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.