Publications Office of the EU
Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

  • Uverejnené
    05/05/2023
  • Lehota
    02/06/2023
  • Otváranie ponúk
    07/06/2023
  • Udelenie zákazky
    11/10/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Dirección General de Planificación Económica
Miesto plnenia
NUTS code: ES431 Badajoz
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES300 Madrid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33124130 Diagnostický spotrebný materiál
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
8,478,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,528,400.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
CS/99/C000001517/23/PA
Opis

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Dirección General de Planificación Económica
Vnútroštátne registračné číslo: Q0600413I
Poštová adresa: Avda. de las Américas, 2
Mesto: Mérida
Kód NUTS: ES431
PSČ: 06800
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: Dirección General de Planificación Económica
Hlavná adresa: https://contrataciondelestado.es
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/06/2023 10:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.