Publications Office of the EU
Nemecko-Seeland OT Nachterstedt: Vozidlá s otočným rebríkom - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Seeland OT Nachterstedt: Vozidlá s otočným rebríkom

  • Uverejnené
    08/06/2017
  • Lehota
    25/07/2017
  • Otváranie ponúk
    26/07/2017
  • Udelenie zákazky
    11/09/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadt Seeland, Bau- und Ordnungsamt
Miesto plnenia
NUTS code: DEE0C Salzlandkreis
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEE0C Salzlandkreis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34144211 Vozidlá s otočným rebríkom
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
480,410.92 EUR
Referenčné číslo ponuky
EU 01/2017 Seeland
Opis

Lieferung eines Hubrettungsfahrzeugs Drehleiter DLAK 23/12 mit fünfteiligen Leitersatz und Gelenkteil gemäß EN 1846, E DIN 14502-2 und DIN EN 14043.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Stadt Seeland, Bau- und Ordnungsamt
Poštová adresa: Lindenstraße 1
Mesto: Seeland (Nachterstedt)
Kód NUTS: DEE0C
PSČ: 06469
Krajina: DEU
Kontaktná osoba: Frau Ursula Schuster
Hlavná adresa: http://www.stadt-seeland.de/verwaltung/einheiten/3699/bau-und-ordnungsamt.html
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
26/07/2017 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
480,410.92 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Rosenbauer Karlsruhe GmbH & Co. KG
Poštová adresa: Carl-Metz-Straße 9
Mesto: Karlsruhe
PSČ: 76185
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.