Publications Office of the EU
Fínsko-Vantaa: Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fínsko-Vantaa: Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora

  • Uverejnené
    23/11/2016
  • Lehota
    09/01/2017
  • Udelenie zákazky
    15/05/2017
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Vantaan kaupunki
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FI1B Helsinki-Uusimaa
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
925,916.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Vd/9232/02.08.00.00/2016
Opis

Vantaan kaupungin Antikoagulaatiohoito-palvelun hankinta.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://tarjouspalvelu.fi/vantaa?id=84984&tpk=d564f3ce-cee8-4dfb-b80b-fa4ceb03b4a3
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
500,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
925,916.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Valuecode Oy
Poštová adresa:
Mesto: Helsinki
PSČ: 00210
Krajina: FIN
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.