Publications Office of the EU
Aquisição de equipamentos e instrumentos médicos, por lotes - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de equipamentos e instrumentos médicos, por lotes

  • Udelenie zákazky
    04/09/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Instituto São João de Deus
Miesto plnenia
NUTS code: anyw
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33192000 Zdravotnícky nábytok
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
29,995.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
CPI 01/2026
Opis

Aquisição de equipamentos e instrumentos médicos, por lotes

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: Cfr. consta no artigo 17.º do Programa de Procedimento
Váha (percentá, presne): 100
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
29,995.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: MEDSIMTEK UNIPESSOAL LDA
Poštová adresa:
Mesto: Amadora
PSČ: 2610-303
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.