Publications Office of the EU
Prenájom optickej konektivity pre centrum na obnovu incidentov v reálnom čase telekomunikačnými operátormi (Dark Fiber) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Prenájom optickej konektivity pre centrum na obnovu incidentov v reálnom čase telekomunikačnými operátormi (Dark Fiber)

  • Udelenie zákazky
    23/03/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG411 София (столица)
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
64210000 Telefónne služby a prenos údajov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
128,845.44 EUR
Referenčné číslo ponuky
568569
Opis

Predmetom zákazky je prenájom optickej konektivity pre stredisko na obnovu incidentov v reálnom čase telekomunikačnými operátormi (Dark Fiber) a je rozdelený na 2 časti takto: Lot № 1 - "Prenájom optického pripojenia pre centrum obnovy incidentov v reálnom čase telekomunikačnými operátormi (temné vlákno) medzi nasledujúcimi koncovými bodmi - Meet-me-room-North (Meet-me-room-1)" a ​​​​​​​ Lot № 2 - "Prenájom optického pripojenia pre centrum obnovy incidentov v reálnom čase telekomunikačnými operátormi (temné vlákno) medzi nasledujúcimi koncovými bodmi - Meet-me-room-South (Meet-me-room-2)".

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Най-ниска цена
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
128,845.44 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: А1 България ЕАД
Poštová adresa:
Mesto: гр. София
PSČ: 1309
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.