Publications Office of the EU
Poľsko-Niedrzwica Duża: Rôzne vybavenie a zariadenie interiérov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Niedrzwica Duża: Rôzne vybavenie a zariadenie interiérov

  • Uverejnené
    03/04/2020
  • Lehota
    07/05/2020
  • Otváranie ponúk
    07/05/2020
  • Udelenie zákazky
    24/07/2020
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gmina Niedrzwica Duża
Miesto plnenia
NUTS code: PL814 Lubelski
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL814 Lubelski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
39290000 Rôzne vybavenie a zariadenie interiérov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
218,098.35 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
264,048.17 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
ZP.271.1.13.2020
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa wyposażenia budynku nowej szkoły w Niedrzwicy Dużej”.
2. Zamawiający, zgodnie z art. 36aa ust. 1 ustawy Pzp, dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 3 części, jak poniżej:
1) część nr 1 – dostawa mebli do budynku nowej szkoły w Niedrzwicy Dużej,
2) część nr 2 – dostawa pomocy dydaktycznych do budynku nowej szkoły w Niedrzwicy Dużej,
3) część nr 3 – dostawa wyposażenia higienicznego i innego do budynku nowej szkoły w Niedrzwicy Dużej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SIWZ nr: 1a – dotyczy części nr 1 zamówienia, 1b – dotyczy części nr 2 zamówienia. 1c – dotyczy części nr 3 zamówienia.
4. Każda z części zamówienia obejmuje dostawę, montaż wyposażenia, ustawienie w miejscach wskazanych przez przedstawiciela Zamawiającego. Adres dostawy – ul. Lubelska 21, 24-220 Niedrzwica Duża, POLSKA.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/05/2020 14:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.