Publications Office of the EU
Grécko-Pátrai: Pracovné odevy, špeciálne pracovné odevy a doplnky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grécko-Pátrai: Pracovné odevy, špeciálne pracovné odevy a doplnky

  • Uverejnené
    08/03/2022
  • Lehota
    07/04/2022
  • Otváranie ponúk
    14/04/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΡΕΩΝ
Miesto plnenia
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Sídlo kupujúceho
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
18100000 Pracovné odevy, špeciálne pracovné odevy a doplnky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
3,000,785.60 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
12/2021
Opis

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια μέσων ατομικής προστασίας, που θα διατεθούν στους δικαιούχους εργαζόμενους του Δήμου Πατρέων και των νομικών του προσώπων (Κοινωνικού Οργανισμού του Δήμου Πατρέων - ΚΟΔΗΠ, Δημοτικής Βιβλιοθήκης- Πολιτιστικού Οργανισμού Δήμου Πατρέων, Κοινωφελούς Επιχείρησης Δήμου Πατρέων-Καρναβάλι Πάτρας και Δημοτικού Βρεφοκομείου Δήμου Πατρέων) με σχέση εργασίας δημοσίου, ιδιωτικού δικαίου και Ορισμένου Χρόνου, καθώς και στους συμβασιούχους μίσθωσης έργου των ΟΤΑ α’ και β’ βαθμού ανάλογα με τον κλάδο/ειδικότητα, τον χώρο και το αντικείμενο της εργασίας τους

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΡΕΩΝ
Vnútroštátne registračné číslo: 997992450
Poštová adresa: ΜΑΙΖΩΝΟΣ 147
Mesto: ΠΑΤΡΑ
Kód NUTS: EL
PSČ: 26221
Krajina: GRC
Kontaktná osoba: ΦΟΥΣΕΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Hlavná adresa: http://www.e-patras.gr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/04/2022 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
3,000,785.60 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.