Publications Office of the EU
Francúzsko-Ajaccio: Počítačové podporné služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Ajaccio: Počítačové podporné služby

  • Uverejnené
    27/05/2015
  • Lehota
    08/07/2015
  • Udelenie zákazky
    11/09/2015
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Chambre régionale de métiers et de l'A
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72610000 Počítačové podporné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
47,662.99 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
2015/003
Opis

Afin d'assurer la bonne marche de son système d'information, la Chambre régionale de métiers de la Corse souhaite contracter pour la Chambre de métiers et de l'artisanat de Corse du Sud un contrat de services portant sur l'administration de son réseau informatique ainsi que l'assistance de premier niveau aux utilisateurs dudit système via un logiciel à la norme ITIL.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
47,662.99 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SAS Ekip Méditerranée
Poštová adresa: Espace Toga II — 10 bis avenue Émile Sari
Mesto: Bastia
PSČ: 20200
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.