Publications Office of the EU
LV-Riga: Vzdelávanie dospelých a iné vzdelávacie služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

LV-Riga: Vzdelávanie dospelých a iné vzdelávacie služby

  • Udelenie zákazky
    27/07/2012
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: LV00 Latvija
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
80400000 Vzdelávanie dospelých a iné vzdelávacie služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
6,000,000.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
NVA 2012/25_ESF
Opis

Profesionālās pilnveides programmu īstenošana bezdarbniekiem Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības programmu īstenošana bezdarbniekiem" ietvaros.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
6,000,000.00
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SIA "Komplekss Citadele" Profesionālo studiju skola "Citadele"
Poštová adresa: Kungu iela 2
Mesto: Liepāja
PSČ: 3410
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA Komercinformācijas firma "Biznesa komplekss"
Poštová adresa: Gogoļa iela 13-2
Mesto: Jelgava
PSČ: 3001
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "Efekts" Frizieru skola "Studija I"
Poštová adresa: Ebreju iela 10
Mesto: Rīga
PSČ: 1019
Krajina: LVA

Oficiálny názov: IK "Elisanda D" mācību centrs "ELISANDA"
Poštová adresa: Ģertrūdes iela 54-7
Mesto: Rīga
PSČ: 1011
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "Ražošanas komercfirma "EDIRTS"" Profesionālās skaistumkopšanas un izglītības centrs "KLĒRS STUDIJA"
Poštová adresa: Ūnijas iela 70-6
Mesto: Rīga
PSČ: 1084
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "Skola - studija "Create in Riga""
Poštová adresa: Smārdes iela 25
Mesto: Tukums
PSČ: 3001
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "Dija" Mācību centrs
Poštová adresa: A.Čaka iela 40-8
Mesto: Rīga
PSČ: 1011
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "Biznesa augstskola Turība" Profesionālās izaugsmes centrs
Poštová adresa: Graudu iela 68
Mesto: Rīga
PSČ: 1058
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "Latgales mācību centrs"
Poštová adresa: Saules iela 38
Mesto: Daugavpils
PSČ: 5401
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "Baltic Cosmetic Holding" mācību centrs Kolonna
Poštová adresa: K.Valdemāra iela 20-6
Mesto: Rīga
PSČ: 1010
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "Finanšu un projektu aģentūra" Finanšu projektu aģentūras mācību centrs
Poštová adresa: K.Valdemāra iela 37-16
Mesto: Daugavpils
PSČ: 5401
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "Latvijas neatkarīgā inspekcija" mācību centrs
Poštová adresa: Gogoļa iela 23
Mesto: Rīga
PSČ: 1050
Krajina: LVA

Oficiálny názov: VSIA "Rīgas pārtikas ražotāju vidusskola"
Poštová adresa: Nīcgales iela 26
Mesto: Rīga
PSČ: 1035
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "Mācību un konsultāciju centrs ABC"
Poštová adresa: Saules iela 13
Mesto: Madona
PSČ: 4801
Krajina: LVA

Oficiálny názov: Sociālās integrācijas valsts aģentūra Jūrmalas profesionālā vidusskola
Poštová adresa: Dubultu prospekts 71
Mesto: Jūrmala
PSČ: 2015
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "Bedrītes mācību centrs"
Poštová adresa: Cēsu iela 20
Mesto: Valmiera
PSČ: 4201
Krajina: LVA

Oficiálny názov: Vidzemes augstskola
Poštová adresa: Cēsu iela 4
Mesto: Valmiera
PSČ: 4201
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "BUTS" mācību centrs BUTS
Poštová adresa: Lāčplēša iela 125
Mesto: Rīga
PSČ: 1003
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "Grāmatvedības un finanšu koledža"
Poštová adresa: Gogoļa iela 13-2
Mesto: Rīga
PSČ: 1050
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "LatInSoft" mācību centrs
Poštová adresa: Ģimnāzijas iela 7/9
Mesto: Daugavpils
PSČ: 5401
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "DRMC" Darba resursu mācību centrs
Poštová adresa: Kandavas iela 8-39
Mesto: Rīga
PSČ: 1083
Krajina: LVA

Oficiálny názov: Rīgas stila un modes profesionālā vidusskola
Poštová adresa: Ūdeļu iela 22
Mesto: Rīga
PSČ: 1024
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "Profesionālās izglītības, tālākizglītības un eksaminācijas centrs"
Poštová adresa: Kanālu iela 5 k-2
Mesto: Jūrmala
PSČ: 2008
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA Mācību centrs "Austrumvidzeme"
Poštová adresa: Ozolu liela 1
Mesto: Gulbene
PSČ: 4401
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "MASTERCLASS"
Poštová adresa: Lubānas iela 116-4
Mesto: Rīga
PSČ: 1021
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "MBR"
Poštová adresa: Merķeļa iela 8
Mesto: Rīga
PSČ: 1050
Krajina: LVA

Oficiálny názov: Profesionālās izglītības kompetences centrs "Liepājas Valsts tehnikums"
Poštová adresa: Ventspils iela 51
Mesto: Liepāja
PSČ: 3405
Krajina: LVA

Oficiálny názov: SIA "Tiara - S"
Poštová adresa: Filozofu iela 20
Mesto: Jelgava
PSČ: 3001
Krajina: LVA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.