Publications Office of the EU
Nemecko-Bad Kissingen: Elektroinštalácie kúrenia a iných elektrických zariadení v budovách - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Bad Kissingen: Elektroinštalácie kúrenia a iných elektrických zariadení v budovách

  • Udelenie zákazky
    29/10/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Landratsamt Bad Kissingen
Miesto plnenia
NUTS code: DE265 Bad Kissingen
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE265 Bad Kissingen
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45315000 Elektroinštalácie kúrenia a iných elektrických zariadení v budovách
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,292,319.38 EUR
Referenčné číslo ponuky
MU_BB05_001_017
Opis

041.1 Heizung nach DIN 18380, MSR nach DIN 18386

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
1,292,319.38 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Koch Haustechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Bad Kissingen
PSČ:
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.