Publications Office of the EU
Akvizícia zametača ulíc - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Akvizícia zametača ulíc

  • Uverejnené
    17/10/2025
  • Lehota
    24/11/2025
  • Otváranie ponúk
    24/11/2025
  • Udelenie zákazky
    16/02/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Commune d'Ecaussinnes
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BE32C Arr. Soignies
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34921100 Zametače ciest
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
231,600.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
PPP0C3-612/6019/CSCH/OVL/29082025
Opis

Akvizícia zametača ulíc

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.publicprocurement.be
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.publicprocurement.be
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
24/11/2025 10:00
Kód CPV

34921100 - Zametače ciest

34144000 - Motorové vozidlá na špeciálne účely

34140000 - Ťažkotonážne motorové vozidlá

34100000 - Motorové vozidlá

Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: cost
Opis: Prix
Váha (percentá, presne): 60
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Valeur technique
Váha (percentá, presne): 45
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Délai de livraison
Váha (percentá, presne): 5
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Délai de garantie
Váha (percentá, presne): 5
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Service après-vente
Váha (percentá, presne): 10
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
231,600.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: DANNEMARK Lg SA
Poštová adresa:
Mesto: Waimes
PSČ: 4950
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.