Publications Office of the EU
Poľsko-Staszów: Lesnícke služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Staszów: Lesnícke služby

  • Oznámenie výsledkov
    09/09/2022
  • Odhad zverejnenia
    15/10/2022
  • Uverejnené
    07/03/2023
  • Lehota
    20/03/2023
  • Otváranie ponúk
    20/03/2023
  • Udelenie zákazky
    30/05/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Staszów
Miesto plnenia
NUTS code: PL722 Sandomiersko-jędrzejowski
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL722 Sandomiersko-jędrzejowski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
77200000 Lesnícke služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,134,143.96 PLN
Referenčné číslo ponuky
SA.270.18.2023
Opis

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tj. z dnia 10 marca 2022 r. (Dz.U. z 2022 r. poz. 672) – : „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu mechanicznego przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Staszów w roku 2023.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_staszow
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
20/03/2023 09:35
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
1,134,143.96 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: P.U. Zieliński Tomasz 26-200 Końskie ul. Leśna 14, 26-200 Końskie NIP: 6581003077. REGON: 292779416
Poštová adresa:
Mesto: Końskie
PSČ:
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.