Publications Office of the EU
Španielsko-Gijón: Údržba športových ihrísk - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Gijón: Údržba športových ihrísk

  • Uverejnené
    20/12/2017
  • Lehota
    29/01/2018
  • Otváranie ponúk
    15/02/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Miesto plnenia
NUTS code: ES120 Asturias
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES120 Asturias
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
77320000 Údržba športových ihrísk
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
4,146,187.50 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
013324/2017
Opis

Servicio de mantenimiento de los campos municipales de golf La Llorea y El Tragamón con fomento de la igualdad entre hombres y mujeres y mejora de la calidad de empleo.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Vnútroštátne registračné číslo: P8302404B
Poštová adresa: Centro municipal del Coto, Plaza de la República, s/n
Mesto: Gijón
Kód NUTS: ES120
PSČ: 33204
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Hlavná adresa: http://contratacion.gijon.es
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
15/02/2018 13:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
4,146,187.50 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.