Publications Office of the EU
Švédsko-Štokholm: Mosty - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Švédsko-Štokholm: Mosty

  • Uverejnené
    24/05/2017
  • Lehota
    21/06/2017
  • Udelenie zákazky
    22/09/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stockholms Hamn Aktiebolag
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SE Sverige
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
44212100 Mosty
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
50,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
UH-2017-172
Opis

Denna broentreprenad utförs som utförandeentreprenad. Entreprenaden omfattar ny bro för in/utfartsväg inklusive stödmurar för anslutning till bro samt tillhörande återfyllning. Längden på bron exklusive stödmurar ca 100 meter med en bredd på ca 25 meter.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Stockholms Hamn Aktiebolag
Vnútroštátne registračné číslo: 556008-1647
Poštová adresa: Frihamnsgatan 21, Frihamnsterminalen (Magasin 2)
Mesto: Stockholm
Kód NUTS: SE
PSČ: 115 56
Krajina: SWE
Kontaktná osoba: Håkan Svensson
Hlavná adresa: http://www.stockholmshamnar.se
Elektronicky:
https://www.e-avrop.com/sthlmhamnar/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=30048
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
50,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.