Publications Office of the EU
Gesamtsanierung Friedensschule Schwerin, Friedensstraße 14, 19053 Schwerin - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Gesamtsanierung Friedensschule Schwerin, Friedensstraße 14, 19053 Schwerin

  • Uverejnené
    10/01/2024
  • Lehota
    07/02/2024
  • Otváranie ponúk
    07/02/2024
  • Udelenie zákazky
    24/07/2024
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Zentrales Gebäudemanagement Schwerin
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE804 Schwerin, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45315000 Elektroinštalácie kúrenia a iných elektrických zariadení v budovách
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
305,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
260,134.70 EUR
Referenčné číslo ponuky
11-24-ZGM
Opis

Los 34 Heizungsinstallationsarbeiten

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.subreport.de/E77774321
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.subreport.de/E77774321
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/02/2024 10:00
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis:
Váha (percentá, presne): 100.0
Odhadovaná hodnota
305,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
260,134.70 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Thomas Alternativenergien GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Schwerin
PSČ: 19057
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.