Publications Office of the EU
Francúzsko-Saint-Raphaël: Fotokopírovacie stroje - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Saint-Raphaël: Fotokopírovacie stroje

  • Uverejnené
    07/08/2018
  • Lehota
    28/09/2018
  • Otváranie ponúk
    01/10/2018
  • Udelenie zákazky
    12/11/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Commune de Saint-Raphaël
Miesto plnenia
NUTS code: FRL05 Var
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRL05 Var
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30121100 Fotokopírovacie stroje
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
173,500.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Forme de marché: à bons de commande avec minimum et maximum. Attribution d'un marché unique.

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://ville-saintraphael.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
01/10/2018 00:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
173,500.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SAS Leasys Apoje
Poštová adresa: 60 boulevard du Point du Jour
Mesto: Saint-Laurent-du-Var
PSČ: 06700
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.