Publications Office of the EU
Španielsko-El Masnou: Záchranné služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Španielsko-El Masnou: Záchranné služby

  • Udelenie zákazky
    15/06/2016
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
75252000 Záchranné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
95,867.77
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
95,867.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Servicios de vigilancia, salvamento y socorrismo en las playas del Masnou.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Kód CPV

75252000 - Záchranné služby

75241000 - Verejná bezpečnosť

92332000 - Plážové služby

92000000 - Rekreačné, kultúrne a športové služby

92300000 - Služby v oblasti zábavy

92330000 - Služby rekreačných oblastí

Metóda zadávania zákazky
Not specified
Odhadovaná hodnota
95,867.77
Konečná hodnota zákazky
95,867.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Pro-Activa Serveis Aquàtics, S.L.
Poštová adresa:
Mesto:
PSČ:
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.