Publications Office of the EU
Francúzsko-Lille: Služby cestnej dopravy - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Lille: Služby cestnej dopravy

  • Uverejnené
    29/07/2017
  • Lehota
    04/09/2017
  • Otváranie ponúk
    04/09/2017
  • Udelenie zákazky
    31/10/2017
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
CHU de Lille
Miesto plnenia
NUTS code: FRE11 Nord
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRE11 Nord
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
60100000 Služby cestnej dopravy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
520,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
428,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
DEMENAGEMENT_AO1764
Opis

Opérations de déménagement et de transfert ainsi que la protection d'équipements de différents services du CHRU de Lille.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: CHRU de Lille
Poštová adresa: rue Philippe Marache
Mesto: Lille Cedex
Kód NUTS: FR301
PSČ: 59037
Krajina: FRA
Kontaktná osoba: DPIRML — Direction des achats — Cellule marchés
Hlavná adresa: http://www.chru-lille.fr
Elektronicky:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
04/09/2017 14:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
520,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
428,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: NC Déménagement
Poštová adresa: 40 rue de l'Église
Mesto: Beaucamps Ligny
PSČ: 59134
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.