Publications Office of the EU
Acquisition d'un spectromètre de masse de haute résolution dédié à l'imagerie moléculaire(BIOGREEN) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Acquisition d'un spectromètre de masse de haute résolution dédié à l'imagerie moléculaire(BIOGREEN)

  • Uverejnené
    12/03/2025
  • Lehota
    21/03/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Umons
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BE323 Arr. Mons
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,100,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
2025.1463
Opis

Acquisition d'un spectromètre de masse de haute résolution dédié à l'imagerie moléculaire(BIOGREEN)

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://publicprocurement.be
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://publicprocurement.be
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Qualité technique
Váha (percentá, presne): 30
Kritérium:
Typ: quality
Opis: délai de garantie
Váha (percentá, presne): 20
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Service après vente et assistance technique
Váha (percentá, presne): 10
Kritérium:
Typ: price
Opis: Prix-Ponderation
Váha (percentá, presne): 40
Odhadovaná hodnota
1,100,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.