Publications Office of the EU
Contratación por lotes de cuatro (4) Pólizas de Seguro de distintos ramos incluyendo el Servicio de Mediación de las mismas, para ACOSOL, S.A. - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Contratación por lotes de cuatro (4) Pólizas de Seguro de distintos ramos incluyendo el Servicio de Mediación de las mismas, para ACOSOL, S.A.

  • Uverejnené
    04/11/2024
  • Lehota
    02/12/2024
  • Otváranie ponúk
    03/12/2024
  • Udelenie zákazky
    30/12/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Consejería delegada de ACOSOL, S.A.U.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES617 Málaga
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
66518100 Služby poisťovacích maklérov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,236,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
4
Referenčné číslo ponuky
4723-4724-4725-4726
Opis

Contratación por lotes de cuatro (4) Pólizas de Seguro de distintos ramos incluyendo el Servicio de Mediación de las mismas, para ACOSOL, S.A.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
required
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
03/12/2024 11:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.