Publications Office of the EU
Nemecko-Waldthurn: Inžinierske služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Waldthurn: Inžinierske služby

  • Udelenie zákazky
    15/04/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Markt Waldthurn
Miesto plnenia
NUTS code: DE237 Neustadt a. d. Waldnaab
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE237 Neustadt a. d. Waldnaab
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71300000 Inžinierske služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
45,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Gegenstand des zu vergebenden Auftrags sind Leistungen der Leistungsphasen 1-9 nach § 48 Abs. 2 Nr. 1 und 2 HOAI für die energetische Sanierung des denkmalgeschützten Lobkowitzschlosses, das als Pfarr- und Gemeindezentrum genutzt wird. Gleichzeitig soll das benachbarte Gemeindehaus energetisch saniert und umgebaut werden. Das Projekt steht unter der Voraussetzung einer Förderung nach EFRE.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
45,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Ingenieurbüro Flessa
Poštová adresa:
Mesto: Irchenrieth
PSČ:
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.