Publications Office of the EU
Švédsko-Tyresö: Klampiarske práce a montáž odkvapových žľabov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Švédsko-Tyresö: Klampiarske práce a montáž odkvapových žľabov

  • Uverejnené
    19/06/2014
  • Lehota
    25/08/2014
  • Otváranie ponúk
    26/08/2014
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Tyresö kommun
Miesto plnenia
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45261300 Klampiarske práce a montáž odkvapových žľabov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
14/104
Opis

Entreprenaden omfattar underhållsarbeten samt löpande plåt- och takarbeten som t.ex. arbeten med översyn av takrännor, rensning, provtryckningar, läggning takduk. Plåtarbeten såsom arbeten med hängrännor, stuprör och liknande ingår. Översyn av och arbeten med taksäkerhet kommer att ingå. Snö/isborttagning från tak kommer att ingå. Entreprenören ska även, efter avrop, kunna mäta lasten på taken. Även mindre smidesarbeten kan komma att ingå.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: TendSign
Krajina: SWE
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
26/08/2014 00:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.