Publications Office of the EU
Nemecko-Drážďany: Stavebné práce na stavbe diaľkových potrubných vedení, komunikačných a energetických vedení, na diaľnicach, cestách, letiskách a železniciach; práce na stavbe plôch - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Drážďany: Stavebné práce na stavbe diaľkových potrubných vedení, komunikačných a energetických vedení, na diaľnicach, cestách, letiskách a železniciach; práce na stavbe plôch

  • Udelenie zákazky
    07/12/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
DB Netz AG, Großprojekte Südost, I.NG-SO-S
Miesto plnenia
NUTS code: DED5 Leipzig
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45230000 Stavebné práce na stavbe diaľkových potrubných vedení, komunikačných a energetických vedení, na diaľnicach, cestách, letiskách a železniciach; práce na stavbe plôch
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
13,466,647.68 EUR
Referenčné číslo ponuky
2016/S 192-345707
Opis

Anpassung Ola, Erneuerung 2 Außenbahnsteige im Hp. Deutzen, Rückbau 4 Durchlässe, Ersatzneubau 1 Durchlass, Rückbau FÜ km 25,174, Ersatzneubau einer automatischen Blockstelle in Deutzen, Neubau PSS, Entwässerung und Kabelanlagen, Einbau von 2 Weichen im Südkopf Neukieritzsch, Oberbauerneuerung

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
13,466,647.68 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Sersa GmbH, Dresden
Poštová adresa: Bremer Str. 65
Mesto: Dresden
PSČ: 01067
Krajina: DEU

Oficiálny názov: Arge Neukieritzsch, c/o Sersa GmbH
Poštová adresa: Bremer Str. 65
Mesto: Dresden
PSČ: 01067
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.