Publications Office of the EU
Francúzsko-Verdun: Poisťovacie služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Verdun: Poisťovacie služby

  • Uverejnené
    07/02/2018
  • Lehota
    09/03/2018
  • Otváranie ponúk
    09/03/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Communauté d'agglomération du grand Verdun
Miesto plnenia
NUTS code: FRF32 Meuse
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRF32 Meuse
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
66510000 Poisťovacie služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,768,450.77 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
C184801
Opis

Assurance dommages ouvrage pour des travaux de réhabilitation, restructuration et extension de la MJC du Verdunois.
Terme prévu du chantier: juillet 2019.
Montant estimé travaux + honoraires: 2 768 450,77 EUR HT.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Communauté d'agglomération du grand Verdun
Poštová adresa: 11 rue du Président Poincaré
Mesto: Verdun
Kód NUTS: FRF32
PSČ: 55100
Krajina: FRA
Hlavná adresa: http://www.verdun.fr
Elektronicky:
http://www.webmarche.adullact.org
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one lot only
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
09/03/2018 12:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,768,450.77 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.