Publications Office of the EU
Francúzsko-Grenoble: Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Grenoble: Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby

  • Udelenie zákazky
    30/07/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Conseil général de l'Isère
Miesto plnenia
NUTS code: FRK24 Isère
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRK24 Isère
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
917,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

La maîtrise d'œuvre porte sur les études et les travaux à effectuer pour réaliser les opérations d'aménagement de sécurité la section de 32 km de la RD1075 entre le col du Fau et le col de la Croix Haute. Les travaux à réaliser comprennent:
— la création de zones de dépassement sécurisées (des créneaux de dépassement à 2+1 voies conformes aux recommandations et des créneaux beaucoup plus courts adaptés à la topographie de l'axe),
— la création de carrefours et la sécurisation d'intersections existantes,
— la rectification de courbes,
— la réalisation d'aménagements paysagers et de mesures compensatoires suite aux impacts environnementaux.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
917,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: WSP France
Poštová adresa: 33 allée Champrond
Mesto: Saint-Ismier
PSČ: 38330
Krajina: FRA

Oficiálny názov: Sitetudes
Poštová adresa: 31 rue Mazenod
Mesto: Lyon
PSČ: 69003
Krajina: FRA

Oficiálny názov: Bertrand Richard Paysagiste DPLG
Poštová adresa: 9 allée de La Chaux
Mesto: Andrezieux-Boutheon
PSČ: 42160
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.