Publications Office of the EU
Bulharsko-Aytos: Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Aytos: Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie

  • Udelenie zákazky
    11/05/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО СЕЛСКО СТОПАНСТВО "ЗЛАТНА НИВА"
Miesto plnenia
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09000000 Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
191,825.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
11,920.00 BGN
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Предмет на поръчката: Доставка на безоловен бензин А95Н и газ пропан бутон чрез карти за безкасово плащане, дизелово гориво за отоплениеи дизелово гориво за ДВГ за нуждите на ПГСС "Златна нива" гр.Айтос с адрес гр.Айтос 8500, ул."Славянска" 50
Прогнозно количество на доставката - до 4000 л. за бензин А95Н, до 4000 л газ пропан бутан, до 70000 л дизелово гориво за отопление, до 15000 л дизелово гориво за ДВГ.
Срок на договора: Договорът е със срок до 36 месеца от датата на сключване на борсовия договор.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
191,825.00
Konečná hodnota zákazky
11,920.00 BGN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ДЖИ ТИ ЕЙ ПЕТРОЛИУМ ООД
Poštová adresa: ГАРА БЯЛА, ПЕТРОЛНА БАЗА
Mesto: гр. Бяла
PSČ: 7100
Krajina: BGR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.