Publications Office of the EU
Poľsko-Włocławek: Laboratórne činidlá - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Włocławek: Laboratórne činidlá

  • Uverejnené
    01/10/2013
  • Lehota
    14/11/2013
  • Otváranie ponúk
    14/11/2013
  • Udelenie zákazky
    22/11/2013
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Włocławku im. błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33696500 Laboratórne činidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
32,407.41 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
26,632.80 PLN
Referenčné číslo ponuky
ZP-37-2013
Opis

Barwniki hematologiczne.
lp nazwa barwnika sposób barwienia wielkość opakowania ( ml ) ilość opakowań rocznie uwagi:
1 Barwnik May-Grünwalda manualny 500 320 roztwór : metanol 99,5 %, barwnik May-Grunwalda 0,35 %
2 Barwnik Giemsy manualny 500 250 roztwór : barwnik Giemsy 0,6 % + metanol 65,9 %
2 Odczynnik rozcieńczający barwnik Giemsy manualny 1000 360 pH = 6,8 ; bufor : fosforan jednopotasowy 0,05%, fosforan dwusodowy 0,1 %
930
Potwierdzona zgodność wszystkich oferowanych odczynników z wymogami ustawy z dnia 20 maja 2010 r. owyrobach medycznych (Dz.U.z2010r Nr 107, poz.679)
Oferent dołączy do oferty karty charakterystyk substancji niebezpiecznych dla oferowanych odczynników.Zamawiający dopuszcza wersję elektroniczną kart charakterystyk subst. nieb.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/11/2013 12:00
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
32,407.41 PLN
Konečná hodnota zákazky
26,632.80 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Kolasa Spółka Jawna
Poštová adresa: ul. Targowa 55
Mesto: Łódź
PSČ: 90-323
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.