Publications Office of the EU
Írsko-Blarney: Mechanické inštalácie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Írsko-Blarney: Mechanické inštalácie

  • Uverejnené
    20/09/2018
  • Lehota
    30/10/2018
  • Udelenie zákazky
    02/03/2021
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Scoil Mhuire Gan Smal (Blarney)
Miesto plnenia
NUTS code: IE053 South-West
Sídlo kupujúceho
NUTS code: IE053 South-West
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45350000 Mechanické inštalácie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,720,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,720,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Scoil Mhuire Gan Smál, RS Mech
Opis

Mechanical Subcontractors (Reserved Specialists to the Main Appointed Contractor) for Mechanical installation for a new three-storey post-primary school building comprising classrooms, science laboratories, specialist teaching spaces, library, offices, PE hall, changing rooms, fitness suite, general purpose room, special education needs unit, administration rooms, stores, toilets, ancillary spaces, external store, ballcourts, bus set-down areas, surface car parking, boundary walls, fences, vehicular and pedestrian access gates, rerouting of existing overhead ESB lines underground, drainage works, landscaping, signage and all associated site works.
The proposed development includes in phases (i) the construction of the new school building and associated site works; (ii) the demolition of the existing part single-storey, part two-storey school building and ancillary sheds; (iii) the removal of all temporary prefabricated buildings on completion of the new school building.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Scoil Mhuire Gan Smal (Blarney)
Vnútroštátne registračné číslo: 62090D
Poštová adresa: 1 Shean Lower, Co. Cork
Mesto: Blarney
Kód NUTS: IE053
Krajina: IRL
Kontaktná osoba: Pádraig Sheehan
Hlavná adresa: www.smgsblarney.ie
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,720,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
1,720,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Dominic O'Connor Ltd.
Poštová adresa: Eastpoint Business Park, Dublin Road,
Mesto: Co. Galway
PSČ: Loughrea
Krajina: IRL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.