Publications Office of the EU
Dodávka paliva - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Dodávka paliva

  • Uverejnené
    08/10/2025
  • Lehota
    13/11/2025
  • Otváranie ponúk
    14/11/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Ρ.)
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: EL421 Κάλυμνος, Κάρπαθος – Ηρωική Νήσος Κάσος, Κως, Ρόδος
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09130000 Ropa a ropné destiláty
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
790,666.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Predmetom zákazky je dodávka kvapalných palív (olej, vykurovací olej a 95-oktánový BENZIN STEEL), ako sa podrobnejšie uvádza v oznámení a jeho prílohách.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://nepps.eprocurement.gov.gr/
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://nepps.eprocurement.gov.gr/
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/11/2025 08:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.