Publications Office of the EU
"Dodávka reagencií, spotrebného materiálu a látok pre potreby lekárskej univerzity "Prof. Dr. P. Stoyanov" - Varna pod trinástimi dávkami" - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

"Dodávka reagencií, spotrebného materiálu a látok pre potreby lekárskej univerzity "Prof. Dr. P. Stoyanov" - Varna pod trinástimi dávkami"

  • Uverejnené
    06/05/2026
  • Lehota
    08/06/2026
  • Otváranie ponúk
    09/06/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ-ВАРНА "ПРОФ. Д-Р ПАРАСКЕВ ИВ.СТОЯНОВ"
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG331 Варна
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33000000 Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
83,580.58 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
13
Referenčné číslo ponuky
580645
Opis

Predmetom verejnej súťaže je výber dodávateľa (dodávateľov) na dodávku činidiel, spotrebného materiálu a látok atď. pre potreby Lekárskej univerzity vo Varne v rámci častí № 1 – 10 vrátane. Predmetom verejnej súťaže je výber dodávateľa (dodávateľov) na dodávku činidiel, spotrebného materiálu a látok atď. s cieľom zabezpečiť včas a v súlade so zmluvnými požiadavkami kvalitu vedeckého výskumu projektov schválených na financovanie Vedeckým fondom v rámci častí № 11, 12 a 13. Objednávka zahŕňa dodanie tovaru, predobjednané a špecifikované podľa typu (obchodná nomenklatúra), technických údajov, montáže a množstiev. Tovar je podrobne opísaný v technickej špecifikácii (príloha №1.1÷príloha №1.13) dokumentácie. Množstvo tovaru určuje verejný obstarávateľ v závislosti od osobitných potrieb a finančného zabezpečenia. Množstvá uvedené v dokumentácii sa odhadujú na obdobie trvania zmluvy a budú slúžiť na vyhodnotenie ponúk. Zasielateľ si vyhradzuje právo na zvýšenie alebo zníženie určeného množstva tovaru podľa svojich potrieb. Zákazka bola rozdelená na časti takto: OP №1: reagencie molekulárnej biológie odboru anatómie – 16 000,00 EUR (šestnásť tisíc EUR) bez DPH a odhadovaného množstva – 51 jednotiek (balenie, počet); OP №2: dodávky histológie odboru anatómie – 8 935,75 EUR (osemtisíc deväťsto tridsaťpäť eur a sedemdesiatpäť eurocentov) bez DPH a odhadovaného množstva – 279 jednotiek (kolónka, číslo); OP №3: reagencie Biosmart 240 EUR – 697,65 EUR (šesťstodeväťdesiatsedem EUR a šesťdesiatpäť centov) bez DPH a odhadovaného množstva – 7 balení; OP №4: reagencie na trombotimer 2 koagulometer – 671,33 EUR (šesťstosedemdesiatjeden EUR a tridsaťtri centov) bez DPH a odhadovaného množstva – 15 balení; OP №5: reagencie na hematologický analyzátor Cellagon 3 – 852,00 EUR (osemstopäťdesiatdva EUR) bez DPH a odhadovaného množstva – 28 jednotiek (počet, balenie); OP №6: Dodávky pre laboratórne práce - Katedra chémie, farmaceutickej chémie a farmaceutických technológií - 6 2000,00 € (šesťtisíc dvesto eur) bez DPH a odhadovaného množstva - 120 jednotiek (počet, balenie); OP №7: Činidlá pre odbor chémie a farmaceutickej chémie – 5 698,30 EUR (päťtisíc šesťsto deväťdesiatosem eur a tridsať centov) bez DPH a odhadovaného množstva – 52 balení; OP №8: Spotrebný materiál mikrovlnného syntetizátora – 6 285,00 EUR (šesťtisíc dvestoosemdesiatpäť EUR) bez DPH a odhadovaného množstva – 11 balení; OP №9: Látky na chromatografickú analýzu – 3 193,50 EUR (tritisíc stodeväťdesiattri eur a päťdesiat centov) bez DPH a odhadovaného množstva – 17 balení; OP №10: Jednorazové zdravotnícke potreby – 29 484,42 EUR (dvadsaťdeväťtisíc štyristoosemdesiatštyri eur a štyridsaťdva eurocentov) bez DPH a odhadovaného množstva – 1 440 jednotiek (počet, balenie, škatuľa); OP №11: spotrebný materiál na chromatografické ošetrenie – 898,63 EUR (osemstodeväťdesiatosem EUR a šesťdesiattri centov) bez DPH a odhadovaného množstva – 6 balení; CP №12: chromatografická kolóna HPLC – 1 530,00 EUR (tisíc päťsto tridsať EUR) bez DPH a množstva – 1; CP №13: Laboratórne súpravy – 3 134,00 EUR (tritisíc sto tridsaťštyri EUR) bez DPH a odhadovaného množstva – 3 balenia. ​​​​​​​

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/580645
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://app.eop.bg/today/580645
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
09/06/2026 12:30
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.