Publications Office of the EU
Lotyšsko-Riga: Osobné automobily - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Lotyšsko-Riga: Osobné automobily

  • Uverejnené
    12/09/2017
  • Lehota
    17/10/2017
  • Otváranie ponúk
    17/10/2017
  • Udelenie zákazky
    21/12/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Valsts ieņēmumu dienests
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: LV00 Latvija
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34110000 Osobné automobily
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
237,159.32 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
615,725.56 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
FM VID 2017/171
Opis

Dienesta un speciālo funkciju veikšanas automobiļu noma.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Valsts ieņēmumu dienests
Vnútroštátne registračné číslo: 90000069281
Poštová adresa: Talejas iela 1
Mesto: Rīga
Kód NUTS: LV00
PSČ: 1978
Krajina: LVA
Kontaktná osoba: Guntis Cielava
Hlavná adresa: https://www.vid.gov.lv
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
17/10/2017 11:00
Miesto plnenia
Kód CPV

34110000 - Osobné automobily

60000000 - Dopravné služby (bez prepravy odpadu)

34114000 - Špeciálne vozidlá

60100000 - Služby cestnej dopravy

Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.