Publications Office of the EU
Poľsko-Varšava: Služby týkajúce sa odborných školení - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Varšava: Služby týkajúce sa odborných školení

  • Uverejnené
    22/07/2017
  • Lehota
    29/08/2017
  • Otváranie ponúk
    29/08/2017
  • Udelenie zákazky
    05/12/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Miesto plnenia
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL Polska
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
80510000 Služby týkajúce sa odborných školení
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
316,550.00 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
5
Referenčné číslo ponuky
ZZP-103/17
Opis

Dofinansowanie szkoleń specjalizacyjnych dla pielęgniarek i położnych (dot. 5 szkoleń x 25 miejsc szkoleniowych). Zamówienie jest podzielone na 5 odrębnych części, każda po 25 uczestników kształcenia. Maksymalne dofinansowanie jednego miejsca szkoleniowego za cały okres trwania specjalizacji dla pielęgniarki/położnej rozpoczynającej specjalizację w 2017 r. – może wynieść 3 500 PLN (w przypadku, gdy cena ofertowa 1 miejsca szkoleniowego będzie wyższa, dofinansowanie będzie równe kwocie maksymalnej 3500 PLN).
Jeżeli cena ofertowa 1 miejsca szkoleniowego (koszt kształcenia pielęgniarki/położnej) będzie równa lub niższa od wartości 3 500 PLN, dofinansowanie będzie równe kwocie zaoferowanej.
Dodatkowy warunek: wysokość współfinansowania kosztu kształcenia pielęgniarki / położnej w ramach szkolenia specjalizacyjnego (wkład własny wnoszony przez uczestnika) nie może być wyższa niż 1 200 PLN.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Vnútroštátne registračné číslo: REGON: 010705939; NIP: 525-15-53-851
Poštová adresa: Al. Jerozolimskie 155, pok. 115
Mesto: Warszawa
Kód NUTS: PL
PSČ: 02-326
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Kamila Pierzchała, Marcin Górski
Hlavná adresa: www.zzpprzymz.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
29/08/2017 10:30
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.