Publications Office of the EU
Poľsko-Bełchatów: Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Bełchatów: Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom

  • Uverejnené
    08/02/2023
  • Lehota
    13/03/2023
  • Zrušené
    09/06/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
"EKO-REGION" sp. z o.o.
Miesto plnenia
NUTS code: PL71 Łódzkie
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
5
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Przedmiotem umowy jest określenie warunków współpracy pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą w zakresie odbioru i transportu odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne do miejsca dalszego zagospodarowania, tj. poddania ich procesom odzysku lub unieszkodliwiania, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, posiadanymi decyzjami oraz postanowieniami zawartymi w niniejszej umowie, zebranych na Zakładzie/Instalacji w Bełchatowie przy ul. Przemysłowej 14 i 16.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w umowie oraz jej załącznikach.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: "EKO-REGION" sp. z o.o.
Vnútroštátne registračné číslo: 769-19-17-979
Poštová adresa: ul. Bawełniana 18
Mesto: Bełchatów
Kód NUTS: PL713
PSČ: 97-400
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Barbara Dąbrówka
Hlavná adresa: www.eko-region.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
13/03/2023 12:15
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.