Publications Office of the EU
Bulharsko-Blagoevgrad: Opravárske a údržbárske služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Blagoevgrad: Opravárske a údržbárske služby

  • Uverejnené
    29/10/2021
  • Lehota
    30/11/2021
  • Otváranie ponúk
    02/12/2021
  • Udelenie zákazky
    31/01/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - БЛАГОЕВГРАД
Miesto plnenia
NUTS code: BG413 Благоевград
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG413 Благоевград
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50000000 Opravárske a údržbárske služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,000.00 BGN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
598.00 BGN
Referenčné číslo ponuky
МЕР-БЛ/2021/014
Opis

Технически надзор на повдигателни съоръжения на ЕСО ЕАД, МЕР Благоевград

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/169190
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
02/12/2021 09:30
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,000.00 BGN
Konečná hodnota zákazky
598.00 BGN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ИТН-КОНСУЛТ ООД
Poštová adresa: ул.София №.18
Mesto: гр. Пловдив
PSČ: 4002
Krajina: BGR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.