Publications Office of the EU
Dodávka spolu s inštaláciou a uvedením do prevádzky zdravotníckeho vybavenia a prístrojov na rehabilitáciu onkologických pacientov pre potreby Multišpecializovanej nemocnice SP ZOZ v Nowej Sóle - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Dodávka spolu s inštaláciou a uvedením do prevádzky zdravotníckeho vybavenia a prístrojov na rehabilitáciu onkologických pacientov pre potreby Multišpecializovanej nemocnice SP ZOZ v Nowej Sóle

  • Uverejnené
    29/10/2025
  • Lehota
    14/11/2025
  • Otváranie ponúk
    14/11/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33155000 Prístroje na fyzikálnu terapiu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
14
Referenčné číslo ponuky
DZP-280-1-43/2025
Opis

1. Predmetom zmluvy je dodávka spolu s inštaláciou a uvedením do prevádzky zdravotníckeho vybavenia a prístrojov na rehabilitáciu onkologických pacientov pre potreby Multišpecializovanej nemocnice SP ZOZ v Nowej Sóle 2. Verejný obstarávateľ sa snaží získať finančné prostriedky od ministerstva zdravotníctva v rámci úlohy spočívajúcej v poskytovaní špecializovaného vybavenia na podporu terapeutickej rehabilitácie onkologických pacientov počas liečby rakoviny a po nej zdravotníckym subjektom kvalifikovaným pre národnú onkologickú sieť na úrovni SOLO I alebo II alebo III. 3. Verejný obstarávateľ rozdelil predmet zákazky na 14 častí. Balenie 1 - Sada na diagnostiku a rehabilitáciu horných a dolných končatín - 1 ks. Balík 2 – Rehabilitačné koľajnice pre horné a dolné končatiny – 2 kusy Balenie 3 - Multisenzorický terapeutický systém pre končatiny - 1 ks. Balenie 4 - Kineziterapeutické prístroje - 1 kus Balík 5 – Zariadenie na automatickú rehabilitáciu rúk a prstov hornej končatiny – 1 kus Balenie 6 - Vírivý masážny kúpeľ pre horné a dolné končatiny a trup - 1 ks. Balenie 7 - Vertikálny stôl - 1 kus Balenie 8 - Multisenzorický terapeutický systém pre končatiny - 1 kus Balenie 9 - Posilňovacia stolička s odporom dolných končatín - 1 kus Balík 10 - Vytrvalostná a vytrvalostná tréningová súprava - 1 kus Balík 11 – Diagnostická a terapeutická pomôcka na rehabilitáciu horných končatín – 1 kus Balenie 12 - Multisenzorický liečebný systém pre končatiny Balenie 13 - Chôdzový bežecký pás - 1 ks. Balík 14 – Zameraná rázová vlna – 1 kus 4. Opis predmetu zákazky je podrobne uvedený v prílohe 1 k FTZ.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/11/2025 10:15
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.